KONST / Litografier / Färglitografi 14519204
nr 1451 9204
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad 60/260. Färglitografi, bildmått: 26x54cm, yttermått inklusive ram: 43x69cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:35:35